Feriköy Erkek Öğrenci Yurduna Kayıtlar Devam Ediyor...

http://www.ferikoyogrenciyurdu.com/

Ergenekon Cad. No:68 Feriköy-Şişli/İSTANBUL
Tel:02122312199

Ulaşım Kolaylığı
İstanbul’un en merkezi semtlerinden birinde, Osmanbey Metro İstasyonu’na 5 dakikalık mesafede, Okullara yakın ve ulaşımı son derece kolay.
Güvenli Giriş Çıkış
Güvenli giriş çıkış sistemi şehir kalabalığı arasında sıcak bir ortam. Her öğrencinin yüz tanıma sistemiyle rahatça giriş çıkış yapabileceği bir sistem. 24 saat güvenlik görevlisi ve güvenlik kamerası ile takip. Huzur ve güven bir arada.
Odada Sunulan Hizmetler
3 ve 5 kişilik odalarımızla öğrenci arkadaşlarımızı kalabalıklardan uzak tutmaya çalıştık. 18m2 ve 30m2’lik odalarımız rahat bir dinlenme ortamı sunuyor. Kitaplık, kişiye özel çift gözlü dolap….
Etüd Salonlarımız
Öğrenci arkadaşlarımızın yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak zorundayız. Bu yüzden onlara sessiz rahat ve geniş çalışma ortamları sunduk. Aynı anda pek çok kişinin kullanabileceği etüd salonlarımız, kişiye özel çalışma masalarıyla tam da öğrenci arkadaşlarımızın istedikleri gibi.
Yemekhanemiz
Öğrencilerimize gerçek bir ziyafet sunuyoruz.  Titizlikle ve helallik ölçütleri dikkate alınarak seçilen malzemelerle, haftanın her günü açık büfe kahvaltı ve seçmeli akşam yemeği sunuyoruz. Onlara annelerinin yemeklerini aratmamaya çalışıyoruz.
DSC_0126 Fitness
Yurdumuzda profesyonel spor aletleriyle fitness imkanı sunulmaktadır.